Колебая се между Фиеста 1.4 бенз. и Фюжън 1.4 бензин. Ще се ползва за градско.

Започната от pi4o, 06 Септември 2019 17:33:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pi4o

Здравейте колеги.
Какво бихте споделили за гореспоменатите модели? Чудя се коя да избера. Ще се кара 90% градско, за това искам да е бензинка. Аз карам Фокус и съм си доволен от него, но е дизел, TDCi. Сега ми трябва по-малка кола за градско. Ще съм ви благодарен да споделите мнения и препоръки, както и какви са им "болежките" на тези модели. Чета по форумите, но предпочитам информация от хора, които притежават такава кола. Благодарско!!!  :)


Pyrhel

Ако колебанието е за едни години - бих предпочел Фюжъна - по-висок е, което за мен е достатъчен плюс.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pi4o

Да, за едни години става въпрос. Някъде около 2005 - 2006 г. А иначе като ходова част и мотор как са? Страдат ли от нещо?

Ozzie

@pi4o

С парите които си заделил, защо не помислиш за нещо по- ново, на изплащане?
Има коли от този клас на 4 до 6 г., върнати от лизинг на приемливи цени.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

pi4o

Цитат на: Ozzie в 07 Септември 2019 11:02:10
@pi4o

С парите които си заделил, защо не помислиш за нещо по- ново, на изплащане?
Има коли от този клас на 4 до 6 г., върнати от лизинг на приемливи цени.
В момента съм в Англия и ще го ползвам за доставки, предимно градско. За това искам нещо среден клас, що годе евтино за обслужване и най-важното здрав мотор и ходова част. Тук вървят около 1600 - 2000 лв. Няма смисъл за взимам кола на 5 години за разнос на стоки. Гледам, че параметрите им са сходни с Фиестата, но тази е по-висока и мисля, че ще ми е по-удобна. Имам още един месец за размисъл ;)