Мондеото МК3 на Петър

Започната от petermitkov, 19 Септември 2011 08:15:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

petermitkov

Успях да намеря и гумата около гърловината за маслото и сега всичко с кората е наред.

Давайте съвети с какво мога да направя гумата на кората над инжектори черна ще сега стои бяла и олющена?
sapienti sat


petermitkov

#31
Гумата я направих перфектно черна с помоща на обезмаслител.
От вчера е поставен заден парктроник а от днес колата е с ъпдейтнат софтуер на ЕКУ-то.
sapienti sat

petermitkov

От седмица две е с кожен волан и със СД чейджър Сони с 6 диска + премиум тонколоните.



Странна работа но кожения волан се пързаля повече от гумения и ръцете ми се потят повече на него като пече слънце - май гумения е доста по-практичен.
sapienti sat

supertorr

Браво!
Евала за ентусиазма.
Сега остава да почерпиш за придобивките / но може и аз да почерпя.../:P

mirohristov

Цитат на: petermitkov в 31 Октомври 2012 10:35:30
.....
Странна работа но кожения волан се пързаля повече от гумения и ръцете ми се потят повече на него като пече слънце - май гумения е доста по-практичен.
Предлагам на кафето в събота връщане на гумения волан . ;)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

petermitkov

#35
В събота имахме малък юбилей :)

sapienti sat

supertorr

Ей стига връщал тоя километраж  (rofl)

petermitkov

Днес оригиналния акумулатор ме предаде без никакви признаци за такова нещо. Сутринта сядам давам на контакт и стрелките на таблото се качиха на максимума.

Сложих друг акумулатор - Autopower 74 ампер/часа който взех от адаша от форума преди 1 години и колата запали.
sapienti sat

Pyrhel

И при мен пукна така след извънградско пътуване. Спирам, разтоварих багажа, паля да я кача на канала да източа маслото докато е топла - няма никой. Късмет, защото ако беше умрял 1 палене по-рано щях да остана на пътя :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

аз съм оставал така на пътя при това бях на почивка за това моя го смених преди да умре окончателно


petermitkov

Днес смених профилактично акумулатора преди зимата - стартовия му ток беше паднал на 270 ампера от 780 ампера които му дават като нов.
Взех Perion 74ам/ч. на добра цена. Сега търся къде мога да върна срещу някой лев стария.
Периона е 175мм висок и ще мога да си сложа капака на кутията за акумулатора. Предишния беше висок и карах без капак.
sapienti sat

Mondeicho

Това е особеното при нашия модел, че трябва да съобразиш височината защото с капак си е по добре. Честито и дано си доволен от марката.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Ozzie

Цитат на: petermitkov в 19 Октомври 2018 12:54:32Сега търся къде мога да върна срещу някой лев стария.
Ако го върнеш на вторични суровини, където и да е, ще вземеш долу- горе толкова, колкото правят отстъпка в магазина, като върнеш стар и вземеш нов.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

petermitkov

Забравих да кажа че смених в неделя зимния Вредещайн който стана на 8 години с Conti ts860
sapienti sat