Чипосване на Мондео 2009г., 1.8 TDCi (125HP) ???

Започната от GODzillata, 17 Август 2017 20:48:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

GODzillata

Привет!

До оня ден, особено предвид всички вицове за фордове, не бях смятал, че някога ще си взема такава кола, но....никога не казвай никога, нали?!  (rofl)

Та бидейки вече нов и горд собственик на такава кола, нещо малко ми се виждат конете и кубатурата.....мислех си, че купувам 2К кубика и 140 коня, ама....кьорав карти не играе и кола не купува!  :'(

Някой чипвал ли е тази конфигурация?
Къде бихте ми препоръчали да го направя и дали въобще да го правя де?  ::)
______________________
Mondeo IV 1.8 TDCi 125HP


BULGARI

Разликата с 140 коня ти е в високите скорости и съответно в разхода на гориво :)

stoks

#2
Чипосвай смело, но не и при кварталния майстор.Доколкото съм запознат няма по-добри от Madness-Motorsport в България.       
30 коня и 50 nm повече определено ще ги усетиш.

Alexi

според мен мотора е доста изцеден фабрично ,вярно че е слабичък за купето ама .. толкоз..

GODzillata

Цитат на: Alexi в 19 Октомври 2017 22:40:45
според мен мотора е доста изцеден фабрично ,вярно че е слабичък за купето ама .. толкоз..

И к'во - струва ли си?  ::)
______________________
Mondeo IV 1.8 TDCi 125HP

Mondeicho

Бензин с чип трудно. Трябват още куп неща за да се получи, съответно и много пари. Ако някой има в излишък защо не? ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Alexi

1.8 тдци е дизел :) и не ,не си струва .. до 150 коня го вдигат ,но ресурса на турбото според мен пада двойно

Mondeicho

Аз чета, 2.0, 140 и си мисля за бензин  (rofl), че дизеловия си върви що годе прилично. Да, за дизела съм съгласен, че ще стане, но по-скоро не си заслужава ще му се съкрати животеца (rofl)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Христо Василев

Цитат на: Alexi в 19 Октомври 2017 22:40:45
според мен мотора е доста изцеден фабрично ,вярно че е слабичък за купето ама .. толкоз..
Показателите са му като на 2.0дизел , даже и по-добри.