2014 Ford Mondeo IV Sedan 2.0 TDCi (150 кс) въпросите на новия

Започната от nikkor, 01 Март 2024 11:21:44

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nikkor

Здравейте,
от два дена съм собственик, произведен е 2019г. имам следните въпроси:

1. ремъкът "в маслото" ли е или е "сух"?
2. има ли възможност за инсталация на задна камера, която си е със стандартния му екран единственното което знам е, че е SYNC GenerationSYNC 3.
3. искам и видео регистратор да си сложа, кой е най удачния според вас
4. за лятото искам да сложа 17 лети джанти, ако някой има на мондеото си, ако може да пусне снимки как стоят

Благодаря предварително.


Жоро Петков

Здравей,
1. Трябва да видиш с кой двигател ти е колата.
Ако си с на Пежо-Ситроен (Дураторк) си със сух. Ако си с ЕкоБлу (Новия изцяло фордовски) - не знам. Трябва да потърсиш в чуждите форуми или да питаш направо в Мото Пфое.
2. Има да - аз си инсталирах, но го направих в Мото Пфое. Излезе ок. 1000лв. Има доста по-евтини варианти. Тука се пише за някаква фейс-бук група Форд+ ли нещо такова 100% ще могат да го направят. Дори във форскан форума има описание как и сам може да го направиш.
3. Аз съм с Трансенд някакъв вече на 4-5г ама не съм доволен така че тука не мога да препоръчам нищо
4. Аз съм със 17-ки оригинални фордовски. Ще ти направя снимка днес или утре и ще кача, НО не знам как.
Може ли някой да ми обясни как се качват снимки - това е първия форум, в който не мога. Нa insert-picture ми дава да въведа URL adress, а аз искам от компютъра си.

Ozzie

Цитат на: Жоро Петков в 02 Март 2024 10:28:44Може ли някой да ми обясни как се качват снимки..

Следваш бутоните: Отговори -> Прикачване на файлове и други опции -> Добави файлове
След като избереш файла(-овете) кликваш на бутона "Качи". Ако последните отговарят на изискванията, полето се оцветява в зелен цвят. След това единствено се иска да натиснеш бутона "Публикувай".
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

saggy

Групата за софтуерни ъпгрейди и поставяне на камери и мултимедия се казва Ford Upgrade +. Имат 2 фейсбук страници и някакъв сайт. Не съм ги ползвал до момента, но във фейсбук хората са доста доволни. Относно ремъкът виж по кода на мотора от талона какво пише в нета за ремъка.

Жоро Петков

Ozzie мерси... ебати спрелия тип съм.
към автора на поста - ето ти снимка с оригинални джанти 17.

nikkor


ivchotr

Добре стоят. И гумите на са от най-ниските при това.

perun

Като гледам спокойно и 18ки ще поеме без проблеми по нашите пътища....

Жоро Петков

Няма смисъл. Мислех вариант да взема 19-ки, но се оказа, че колата ще се държи по-зле.
Реално дори 16ките според мен са си добре - по-евтини гуми, по-голям избор.
Зимните гуми са ми 235/55, а летните 235/50 - просто така я взех колата с зимни една идея по-високи, но не е проблем.
Автора обаче писа и забегна - не каза с кой двигател е - дали Пежо-Ситроен или Фордовския, не качи някоя снимка...

Alexi

екоблу мотора е с ремък в масло ,да си знаеш да го смениш по навреме ако колата е с тоя мотор ,приготви се и за финансовия шок