Пукнатина на челното стъкло - решение ?

Започната от Bobi, 02 Ноември 2011 16:28:12

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Bobi

Колеги, още когато купувах колата, на челното стъкло от шофьорската страна имаше малка звездичка ( около 0.5 см ). Въпросната пукнатина нито се уголемява или променя, обаче ме дразни, защото се пада точно на нивото на очите ми и бих искал да го премахна.Чувал съм за някаква технология, с която вкарват някакво течно лепило в пукнатината и се заличава (остава само малка точка ).Някой от вас правил ли е подобна манипулация и можете ли  да ми препоръчате изпита майстор ?


Vas

Ако е пукнато стъклото по-добре върви да ти го залепят до 4-5см. мисля, че ги лепяха.
Защото зимата от 2см. за 1 час стават на 20см. знам го от личен опит  ;D и после ново стъкло.
И аз като купих колата имаше около 1см. пукната и ми го направиха и никаква следа

escobar

Като чуя автостъкла се сещам първо за фирма Кобра. Звънни и питай за варианти.

Pyrhel

Ако ще сменяш стъклото - добър повод за ъпгрейд към таквоа с нагреватели (idea)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Звучи добре, но съм почти сигурен, че цената няма да прозвучи така  :D

Alexi

афтърмаркет е около 250 лв което е доста добра цена за екстрата която предлага и която няма как да оцениш без да пробваш но е много ценна зимата ако нямаш гараж като мене

Bobi

Единственото, което ме спира е, че не искам да си сменям оригиналното стъкло.Но от друга страна, то е доста надрано и сигурно ще склоня да си сложа с подгрев, ако струва наистина 250 лв? Нямам гараж и сега в студовете много ме дразни изпотяването и това, че трябва да чакам, докато парното...