Bluetooth и Sony Cd

Започната от pAbLo, 14 Септември 2013 08:26:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pAbLo

Почнаха да ме мъчат разни мисли относно добавянето на bluetooth в колата.
Каква би била ползата от него обаче?
Ще мога ли да просвирвам песни чрез него или ще е само за Ало-Ало?
Иначе намерих един www.ebay.co.uk/itm/8M5T-19G488-AM-Ford-Bluetooth-Module-/231049555242?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item35cba06d2a и се замислих.
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


divxstore

С този модул ще е само ало-ало, тези с USB имаха функцията да просвирват музиката през телефона. С кой софтуер ти е Сони-то?

pAbLo

Незнам как да го проверя.Днес дойде от UK
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

divxstore


Nebhotep

Работата не е толкова лесна. От доста неща се състои кит-а. Има ръководство на руски как стават нещата и какво се купува, ама не съм имал време да го преведа и да извлека най- важната информация. Може и сам да си го инсталираш с помощта на ръководството и отнема около 2 часа.


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

pAbLo

Понеже ще ходя на монтаж и демонтаж в кар аудио сервиз,се замислих за един Parrot и ако оригиналното и папагала ще вършат едно и също,да си слагам афтър-маркет и до там.
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Nebhotep

Parrot-а е идеален, слагай него. Аз бих си го монтирал сам оригиналния кит, при все че има готово ръководство, даже разглеждащо случаите без да има фабрично окабеляване. Ето за круиз контрола в МП ми искаха 120 лв. да ми монтират бутоните само, отделно 36 лв. за софтуерна активация, а аз си ги спестих тези разходи.


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

divxstore

Паротчето е идеално, ще ти свърши работа, а и сигурно ще ти легне по-евтинко и най-вече ще стане по-бързо  ;D

Nebhotep

USB-то не се поддържа от следните версии софтуер на Convers+: 0802, 0811, 0815! Демек само за разговори става!

USB се поддръжа от версии: 0906 и 1007

Версията на софтуера на CD-то трябва да е след месец Март 2008 г. за да става USB.


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

pAbLo

Ако ще се дупя 2часа по колата,шанса да изпотроша нещо,нараства прогресивно с времето!
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


divxstore

Нищо няма да строшиш. за първи път разглобявах моята за монтажа на блутут модула и нямах поражения, а и съм "леко" нервен и с лява ръка и половина  (rofl)

pAbLo

Малко съм бесен.
Сваля ли се лизевия панел на ЦД-то че перфектно надрания дисплей е за полиране...
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D