Дубликат на ключ с имобилайзер S-Max ?

Започната от ivokolev, 01 Април 2018 11:34:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ivokolev

Здравейте,
някой може ли да ме упъти къде биха могли да ми направят дупликат на ключ с имобилайзер.
Като взех колата S-Max беше само с един ключ с три бутона.
Четох тук как се програмират ключове да отключват и заключват централното, но дали ще се програмира и имобилайзера и дали ще запали?
Иначе китайците продават такива ключове с всички карантии вътре за без пари. Но не знам дали ще стане с тях.
Ако някой има опит, ще съм благодарен да сподели. Сервизи, цени и т.н.


Pyrhel

Здравей, няма да се програмира така от нищото, ще трябва техника или някой ключар да ти копира транспондера от твоя в новия.
Китайските работят отлично, само трябва да нацелиш правилния транспондер.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivokolev

Да де, затова и търся съвет към кой ключар да се насоча. В моя град Свищов, надали ще намеря.
Най-близко са ми Русе, Плевен и Търново. Остава вариант Мото Пфое, но там май е доста скъпо.....

ceslav


ivokolev

Цитат на: ceslav в 01 Април 2018 19:28:38
Тук ще намериш отговор на въпроса си!

https://fordbg.com/forum/index.php?topic=7488.msg126385#msg126385

Не можах да го намеря май  ::)
Лошото е че имам само един ключ, а на повечето места пише че става само с два оригинални за да обучиш трети

krasi markov

Носиш твоя ключ при ключар и той копира транспондера върху новата заготовка,всичко излиза около 50лв .Не ти трябват два или три ключа,необходим  е един:)

ceslav


Alexi

даже няма нужда да ходи ако има поне един оригинален и изправен ключ :)

Ozzie

@Alexi
Искаш да кажеш, че ако си взема такава кутийка от китайците (като от мнението на ceslav) и при положение, че имам два оригинални ключа, трябва само да си нарежа ключа при ключар?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Пацона

Нов ключ тип пирон при ключар е около 200 лв ,без нарязване и програмиране.По ефтино е само имобилайзер с три бутона срещу около 30лв.Само ключ без нарязване ,заготовка ,около сто лева.Нов ключ-обикновен, с два нови имобилайзера срещу 180лв с  програмирането при мен.