Старият градски работен кон - Фиеста Мк4

Започната от Pyrhel, 24 Декември 2011 02:10:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Ето една от старите ми фиестички. Градски работен кон. Малолитражка, ама пък вървеше добре - 1.25 75 коня. Ама и добре гореше като се ръчкаше :D Като екстри - нямаше нищо особено - ел. стъкла (само отпред), ел. регилируеми фарове, климатик, хидравлика, фарове за мъгла и еърбеци в седалките - общо 4 еърбега за колата. Нямаше ABS, отзад бе с барабанчета, на една от снимките се виждат. Единственият мод, който беше направен по нея бе аудиото. Кларион и изцяло подменени с Хеликс говорители, стана доста завидно. Говоря в минало време, защото вече я няма - отиде при друг стопанин. Ето и малко снимки, хем и аз да си спомням за нея:

















Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


petermitkov

Красавица. Джантите са много готини.  Какъв разход даваше в София?
sapienti sat

Pyrhel

Да, джантите бяха много красиви, нямаха забележка по тях :)
Градското се въртеше около 7, но пък на извънградско с ниска скорост беше супер икономична - имало е случаи под 5... Между другото моторът беше много пъргав за обема си. С 5 скорости беше, а като макс спийд съм й правил 170-180, но задължително трябва да е по равно, иначе на висока умираше :))

По магистрала 130 си ги държеше без проблеми, но по баирите се усещаше, че е слабичка. 110-120 можеше да се закрепи и да не мръдне стрелката. Като обороти - нямам спомен, честно казано. По бледи спомени 120 или 130 на 5та бяха 3000 оборота.

Имам и една епична снимка на багажника й (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Страшно запазена...  ???,ама климатика не го броиш в екстрите май?

Pyrhel

Мда, забравих - имаше климатик, електрическо регулиране на фаровете и километражът беше с дисплей, а не пръстени и шоф. седалка беше регулируема по височина :))

А след последната снимка пък се сетих, че от другата фиеста имам един останал салон, трябва да пусна обява за него :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Абе на черпене утре отиваш,ама карай... (fri)

Polly

Pyrhel, ще потърся и аз една епична снимка на багажник  O:-)
Колата е много хубава!
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!

Pyrhel

(whogives) Днес я видях и ми стана едно такова миличко. Това е колата, с която съм навъртял най-много км за най-кратко време, 30 000 за 6-7 месеца, в от време на време ме е яд, че я продадох :(
Обаче к'ъв съм археолог, тема от 2011та :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.