Програма за резервни части

Започната от Pyrhel, 18 Септември 2011 03:09:44

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

Програмата, която се използва и в Мото-Пфое за резервни части е Микрокат (Microcat). В сайта на МП има и раздел, където може да се проверява колко струва дадената част. Само трябва да копираме номерът (FINS) на чатта и да го поставим в полето "Каталожен номер" на тази страница: Проверка за цена на части.

Микрокат може да се изтегли от торент сайтовете ;)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков

супер е!!! Работи по добре от другият руски онлайн Мкат. Браво Боби и Анатоли!!!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

viksata

 (thup)
По опростено е от оригиналния MicroCat  8)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Pyrhel



Дойде времето и аз да пробвам "новия" софтуер за резервни части :) Нов-нов... От години се ползва, ама все не ми се занимаваше. Голям, тежък, бавен... :) Уж с повече инфо, по-удобен ми се струва, но ще го видим. Все още му се уча. Ако на някой му се занимава, ето инструкции как се инсталира: цък. В архива е и лекарството ;) Парола: "e-catfcbg!" без кавичките.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

mirohristov

И пак опираме на въпроса
- Работи ли на 64 bit -ов Windows ?  ;)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Pyrhel

Да, този път (уж) трябва да работи. Не съм я пробвал обаче на x64.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

още едно онлайн каталогче ,опростено и лесно за работа : ЦЪК

stoyan.peev

Микрокат не ми се занимаваше да инсталирам и комбинацията на тоя онлайн каталог със сайта за проверка на цени се оказва доста полезна :)

mrmef



Pyrhel

В http://rutracker.org има всичко, но моето мнение е, че няма смисъл, ако няма да го инсталираш някъде на централен сървър и много хора да го ползват през браузъра. Супер тежък е, пуска милиони service-и, пък нищо особено.

Ако ти трябва за ремонтни работи и кое как се разглобява - e-tis търси в рутракер-а :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Най-добрият онлайн Микрокат, на който съм попадал :

Онлайн Микрокат