Телефонен указател на FordBG.com

Започната от amplified, 28 Септември 2011 13:37:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

доницети

Извинявайте, че не съм обърнал достатъчно внимание и ме няма тука!
Радослав Кулишев, 0878217859, родом от Добрич- половината живот Варненец, поддържам компютърната техника в една банка, обичам да си ровя талижките сам и малко разбирам от коли.
Надявам се скоро да се възстанови достъпа до мобилното приложение, че всички да сте ми под ръка  8)


Pyrhel

Няма да го бъде със стария, трябва да му сменя малко карантията и да го кача с ново име. :)
Приемам идеи за име, че всичко ми се вижда тъпо: "Указател на FordBG.com", "Книга на", "Справочник на", "Регистър на". Та ако ви изникнат някакви подходящи имена - давайте.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pAbLo

"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

G_o_c_e_v

Не знам на английски как ще е та...
Форд овнерс пфоун бук
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

На Кирчо предложението кефи :) А защо не го оставиш само Fordbg.com :)
Ръца Пръца

ForeverFord

На Гошко също не е зле
Ford Owners Phone Book ( в превод)

Може примерно да има едно БГ,да се уточни
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

AlexanderBozhinov


Pyrhel

След сумати разговори със съпорта, спорене за логата, после за снимките, думата Форд в името и какви ли не клизми... Най-после.

От тук нататък - само ще се развива и добавя :) На следващия релийз ще оправя името на приложението.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Браво. Лесно приложение за работа. Само гледам, че доста от активните хора във форума не са си оставили име и телефонен номер.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Dmitarcho

Супер :) Може да махнеш снимката с на Гоцев телефона :) Да не вземат да го търсят някакви мацки :D
Ръца Пръца

Septerra

Изглежда перфектно, супер! :)

Аз ли не съм се разписал с моя телефон или все още не са въведени всички? Щото на картинката не се мернах, пък трябва да съм от първите по азбучен ред...

Septerra

Май-май аз съм си виновен, че ме няма - не съм се разписал в темата.

Ангел Сергеев, от София
0887 138 068

Мо'ем да носим, мо'ем да дърпам, мо'ем да бутам...  (rofl)

Ина Тодорова

Мене пък изобщо ме няма :D Каква дискриминация  (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)

Dmitarcho

Сигурно номерата и имената се вкарват ръчно - възможно е да е истървал някой Анатоли ;) Не може ли да се направи някаква препратка тук ...
Ръца Пръца

Pyrhel

Ръчно са, това бяха номерата когато качвах апп-а първия път и всички, които писаха след това ги нямаШЕ :P
Скоро трябва да дойде ъпдейта при всички ^-^

За линк - може, ама нали идеята е да са достъпни оффлайн.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Не бре ;) Ако някой нов се напише ... да се вписва автоматично в програмата. Или на самата програма да има опция, като си я истеглиш, да си впишеш телефона, ника и името ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

Може сама да ги вписва (даже не програмата), но пак ще й трябва връзка с интернетя, точно това се избягва, а и да бъдат еднакви данните при всеки. Дописването не е трудно/бавно, просто на всеки 3-4 дена един ъпдейт с новите записали се.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Супер. Тъй като приложението е в голяма помощ ако някой закъса в даден град, може към името на човек от дадения град в указателя да се добави инфо с какво по-точно е запознат покрай Форд. Например ако човек дойде в София и закъса може да се обади на мен ако е с Ескорт или на Миро ако е с Мондео, или ако проблема е софтуерен на Анатолий и т.н.
Не смея да попитам по принцип, но все пак дали ще се придържаме в рамките на форума, защото има още хора за които се сещам със сервиз и работят много добре специално с Форд, също така хора от друг/и форуми също в час нали. Или освен като указател да има и отделна секция 'сервизи', където да са вписани координатите на сервизи/хора, които са изпитани и може да се отиде спокойно.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

В ПКБ-то (нали от там тръгна идеята за тоя апп) имаше някакво подобно предложение - да се раздели на 2 аппа - едната част да е указател с всички хора, другата да е само за "пътната помощ". Попринцип не е проблем да се направи, ама на какъв принцип ще слагаме сервизи? Айде за София, понеже сме повече хора във форума - има повече мнения и може да се отсее горе-долу, но за другите градове с по 1 мнение за сервиз май няма да е много меродавно. Според мен е по-добре да не си слагаме таралеж в гащите, защото веднага някой ще почне да мрънка и бие тъпана "аааа, ето, правите реклама на вашите приятели, защо не сте сложили сервиза на Бай Гроздан?". Не е като да не сме чували митовете и легендите за клуба и веригата сервизи по цяла България, Бентлитата, яхтите и русите секретарки (rofl)

Това с краткото инфото за всеки човек мисля, че е ок и може да вкараме по 1-2-х изречения, който иска.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Pyrhel

Подсещам, че който иска може да се запише тук и да го вкараме в апп-а:)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

baibradar

Димитър Павлов - Пазарджик
0885 339 234

G_o_c_e_v

Актуализирах си снимката на първа страница, а който не се е записал да го направи.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

V.Buzev

Я да се драсна тук:

Вилимир Бузев - V.Buzev
0878788708
Живея и работя в гр. Плевен
Администратор на приложения във Виваком.

valyo08

Казвам се Валентин Кацаров-по професия съм механик на автотранспорт,живея във Враца-0888533958 8)

ICATA

Христо Асенов,живея в гр.Павликени Великотърновско.Програмист,настройчик и оператор на машини с цпу.Тел. 0887130400 Мтел.

jinjileza

#86
Димитър Асенов / jinjileza
гр.Варна ;)
P.S : 0897233958 ... извинявам се  :-X :D

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Добавих последните вписали се в темата (v1.0.2), скоро трябва да ви пристигне и ъпдейта.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Хайде, някой от новите хора във форума няма ли да се впише? :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.