Transit върви до 100км/ч

Започната от Светозар82, 26 Ноември 2015 22:51:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Светозар82

Здравейте,нов съм във форума и искам да попитам някой може ли да ми помогне-наскоро си купъх Форд Траанзит самосвал 2001 год,2.4,90 коня,но на 100 км забива  муцуна и като,че ли не може да се изфорсира докрай,какво може да е,че аман от майстори?Благодаря.


Pyrhel

Имаш ограничител на скоростта. Оня ден бях в Габрово, ако беше писал по-рано можеше да го махнем за 10 мин :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Светозар82

Скоро ще идваш ли пак?

Dmitarcho

Едва ли ... :D Не знам дали МП могат да му свършат работа ... и дали няма да му сцепят главата. За съжаление няма кой друг в региона да те закачи на диагностика - това трябва да стане само с "специализирана" такава .. която само МП притежават :(
Ръца Пръца

Pyrhel

За жалост нямам път натам скоро. Потърси някой с оригинална диагностика, включително и МП ако се съгласят да пипат ограничителите. Повечето хората, които са ми звъняли, са били върнати от МП и доста бусове съм развързал, но не забравяй, че трябва и тахографът да се омагьоса, че ДАИ го виждат :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Пак казвам ... когато исках да си активирам темпомата съм обиколил всички сервизи в Габрово за които се сетих - някой се опитаха  ... но апаратурата е кирайска и гледаха тъпо :D В МП ако ги питаш, най-вероятно ще ти одговорят :"Мога да се опитам ... но има вероятност да убием компютъра, ако искаш, мога да се пробвам, на твоя одговорност" ;) Малко са разсеяни. Мога да потърся контактите на човек в Търново ... който беше съживили Мондеото на колега ... ако ти се разхожда до там за тази манипулация ?
Ръца Пръца

TourneoRS

Номерът на контакт и натисната спирачка не важат ли в този случай ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Светозар82

До търново не е проблем да отида но дали наисти е от това защото масово специалистите тук казават,че е от клапата на АГР(даже я имам купена).

agyurov2

Здравейте,
И аз търся някой да ми премахне проклетия ограничител Форд Транзит 2003г.

Pyrhel

Гледам и двамата сме в София, ще се намерим. Пусни телефон на лично съобщение ако искаш.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.