Зимна среща 2016

Започната от Dmitarcho, 04 Януари 2016 14:56:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

belota

пишете ме и мен,двама ще сме.


Dmitarcho

#211
Малииииииииииииииии :D Ще се обадя днеска на жената да питам ;) Нали разбра, че сме напълнили едната къщичка, и ще трябва да те настаним в другата /хотел/, който се намира на около километър от "основната" къща. Там цената е около 20 лв. на човек на вечер.
Ръца Пръца

belota

еми пиши като имаш някакъв резултат по въпроса

opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Dmitarcho

Ако е хубаво времето, събота можем да направим един поход до Географския Център на България, за тези които не са ходили /и аз съм в това число/, намира се в горе на Узана, и после можем да пием по чай на тази тераска ;)


Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi


Dmitarcho

Ще търсим някой с теглич..да те дърпа на горе ;)
Ръца Пръца

B.Stoilov

Да напомня само на всички, да си закупят от зеления изнудвач за 97лв преди да тръгнат :D

belota



belota

колеги и да попитам пак какво стана с настаняването,ще има ли място и за мен,къде ще е,сега ли трябва да платя и къде и как да платя,кога ще се тръгва и щесе събираме ли някъде преди да тръгнем.

Dmitarcho

Извинявам се за забавянето. Запазих още една стая в хотела. Плащането ще е на място - нищо не са ми казвали за пари ;) За тръгване....който както му е удобно - евентуално в Габрово можем да се съберем - зависи кога ще дойдат повечето
Ръца Пръца

Septerra

Трудна работа с предварителната среща - всеки идва от различен край и тръгва по различно време...

V.Buzev

Аз на 26-ти ще съм отпуска, та за среща в Габрово пътьом съм навит :).

belota


Dmitarcho

Пърхела и Гоцев казаха че имат възможност да тръгнат преди обяд от София и Шумен, все е около 2 часа пътя до Габрово. Има време...да се доразберем кой има възможност да дийде по-рано Бузев, ти ще имаш ли време до обяд да нагласиш всичката черпня в багажника :) :)
Ръца Пръца

SICKandPROUD

И аз съм пуснал отпуска. Мога по всяко време да тръгна. София групата ако ще минава по магистралата, да ги чакам някъде и да пътуваме заедно. Сърдития Васко и с него може да се разберем нещо.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Septerra

Ние преди 18 ч. няма да отлепим от София, ще се видим там направо. :)

belota

и аз ще съм по магистралата така че може да се разберем да направим една колона от фордове  (fri)

SICKandPROUD

Значи може да се разберем да чакам @belota на магистралата след Пловдив, @Pyrhel ако иска компания, може да се присъединим към него и да пътуваме заедно. През това време адаша от Габрово да слага масата и по обяд сме там...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Dmitarcho

А .. нищо не слагам аз :) Нали набедихме Бузев да черпи :P Един стига  - аз ще съм седващия път
Ръца Пръца

Pyrhel

Може, мислим петък рано да пътуваме и да разгледаме нещо по път. Има време, ще го измислим.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

+1 двойна стая,  идваме и ние.

Dmitarcho

Ай спрете се бре :) Друг път не можем да се съберем 20 човека .. сега какво ви става :D Жената ще ме набие вече .. още малко и хотела ще напълним :D
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Нека нека, май работата отива и понеделника да останем [emoji1]
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Pyrhel

@SICKandPROUD, ще минаваме по горния път, Подбалкана. Вие през Шипка или Хисаря ще драпате?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

SICKandPROUD

Няма голямо значение. Може и през Хисаря, стига да е хубав пътя. Не съм минавал с години по него.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

V.Buzev

По-добре минете през Шипка защото излизате на Габрово и директно по царския път за Трявна.
Ако минете през Беклемето ще се изтупате в Троян и от там по кофти придвижването до крайната дестинация!

Pyrhel

Оня ден мнах Пловдив - Карлово, имаше 2-3 км, където бяха с кръпки, останалото е перфектен. Обаче горе съм написал пълна глупост, имах предвид, че ще минем през горния път (Хемус), а НЕ през Подбалкана. Иначе Троян - Кърнаре също съм минавал скоро, преди няколко месеца, много хубав, но е за разходка, не за бързо пътуване, доста е тесен. Иначе Шипка шипка е оптималното, въпросът е дали през Стара Загора или през Хисаря до там.

Митак, какво ще кажеш, през Севлиево и в Габрово ли да се засечем или да мина покрай Севлиево, през Дряново и у Трявна направо (не помня да съм минавал Севлиево-Дряново, не знам как е пътя)?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

SICKandPROUD

Тогава най добре за нас ще е да минем през Шипка и после Габрово. Направо там да се видим.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!