C-Max 1.6 TDCi (B.Stoilov)

Започната от B.Stoilov, 14 Ноември 2013 13:19:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Така прилича на една друга марка....но не мога да сетя в момента ;) Но като цяло добре изглежда ;)
Ръца Пръца


Alexi

мдобре е ,ама остава ли време да го караш :)

Mondeicho

Харесва ми на мен, по агресивна е визията.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Pyrhel

Не разбрах, чудиш се дали да слагаш тъмно фолио отвън или да боядисаш хром елементите във фара?
Ако е така - боя задължително! Гледам, че решетките са черни, би трябвало да се върже и да изглежда добре:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Ще изглежда яко ако се боядисат черни,но моето мнение ,че няма да светят така добре.Само се загледайте как лупата ,която си е оригинално как очевидно свети по-добре(говоря за снимката на B.Stoilov).Това е моето мнение.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Mondeicho

Това което виждам е, че снимката е направена под ъгъл и не може да се каже, дали оригиналната лупа свети по добре. Така е малко подвеждащо.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Може би не съм се изразил правилно - крайното решение е боядисване в черно на блендите около лупите, дългите и лед светлините. "Стъклата" отпред няма да ги пипам. Това не би трябвало по никакъв начин да повлияе на осветяването на лупите, да не забравяме, че и фаровете ще са чисто нови - няма да са захабени и тн :)

Dmitarcho

Така е .. като боядисаш елементите вътре, а не стъклото, няма да пречи на светнето ;) @ForeverFord не те е разбрал, и сигурно си мисли, че ще боядисваш стъклата ;) А снимката лъже .. заради ъгъла ;)
Ръца Пръца

B.Stoilov

Такаа, новите фарчета идват понеделник и вторник отиват за боя. Днес се разбрахме с човека. Цената е много добра, препоръчаха ми го, като ги направи и сглобим новите фарове ще ги снимам :)
А вече нямаше как при наличието на черни фарове да не поръчам ей тея "скарички" за халогените - 70лв с доставката от UK

V.Buzev

Мммм браво, ще заспи направо :).
Сподели моля каква цена ти обявиха за разглобяване, боядисване и сглобяване на фаровете? Лупи ще монтираш ли?


Pyrhel

Е той е с лупи бря :D

Решетчиците изглеждат много яко!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

V.Buzev

Оф да бе, верно че е с лупи. Заблудих се от примерните снимки.

B.Stoilov

@V.Buzev Колега, фаровете ще ми ги отвори моят човек в Мото Фое когато дойдат,  този който ми направи фаровете и ще направи сега и тези. Ще занеса отворените фарове на човека и само ще ги боядиса, няма да ги затваря след това, защото няма смисъл после пак да ги отварят, за да инсталират лупите и дневните във фара. Едва когато фаровете са готови, ще ги затворим :) А иначе ще струва 50лв за двата, така както ще му ги занеса - "готови за работа"

Mondeicho

Предстои ти ходене напред-назад за тези фарове. Браво за желанието, колата става все по красива
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Да се похваля какво си спечелих на търг от ebay за 20 паунда + 4 паунда за доставката до БГ  ??? ???
Тук под 100лв не са ми искали.



Mondeicho

Браво за късмета....
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Paint (понеже е в работата няма как да се качи Photoshop) level 9999 :D



Та, общо взето такава визия гоним, само дето се чудя с решетката какво да правя, защото е с хром. Черно фолио върху хром?
Може би ще си я взема другият петък, което прави точно месец в Мото Пфое :D

Pyrhel

Тц, левълът е teach me master :))
Освен черно фолио, другото май ще падне...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Mondeicho

Аз много харесвам хрома и за мен е убийство да се съсипва с фолио или боя...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Малко загатвам само.. Аз лично се кефя страшно много.. 8)



Dmitarcho

Боядисай и рефлектора черен ;) така и така няма да се ползва, може и лупата да е черна ;)
Ръца Пръца

B.Stoilov

Мен лично така по ми харесва, може би наистина само ринга около лупата можеше да сложим черна, но и така е ОК за мен. Фарът е затворен вече, очаквам в петък да си я взема, че 1 месец вече.. Направо не издържам :D

Mondeicho

Това е най-важното да почувстваш душевното удовлетворение :))
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Ето ни и нас, честно казано не очаквах чак такъв резултат. ???






Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

SICKandPROUD

Баси, изглежда сякаш всеки момент ще ми се скара за нещо. Много злобна предница. Супер е.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Ilian Petrov

И на мен много ми харесва  (thup)

Dmitarcho

Аз си държа всичко да беше черно - лупа и рефлектор ;) Така много ми изпъква лупата, и се набива на очи, че не е от този фар. Лично мнение ;) Важното е на теб да ти харесва :)
Ръца Пръца

Mondeicho

Много агресивна се е получила предницата - ще трябва да се пазим от лявата лента :D
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

B.Stoilov

Колата е продадена и утре ще бъде оставена за продаване в Moto-Pfohe. Ако някой има интерес, ще кача обявата им като я пуснат :)