Изработка на добавки или цели предна и задна брони

Започната от Ivcho-Ghia, 21 Ноември 2015 11:27:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Ivcho-Ghia

Здравейте.Някой ноже ли да ме насочи къде в България могат да ми направят предна и задна броня за мондео мк2 или поне добавки.Аз се пробвах ама не ми се отдава нещо а и нямам подходящо място за изпълнение :D Благодаря предварително


Vanko

Ако си в София мога да ти дам броните за да си отлееш калъпите, после вече по тях ти ги правят нови, но може да ти излезе 500+ лв.

Ivcho-Ghia

Как се прави отливка? Аз от пяна направих допълнение към задна броня ама със тези смоли не можем да се разберем нещо   :D и сега както е хладно хептен ни се разминават вижданията,аз едно го мисля то друго става  :D а пък никъде не намирам човек който прави за форд,в чужбина искат да им се прати половината пари ама как да знам истински ли са какви са

zliqiliq

Мога да ти дам gsm  на Казанлъшки майстор който прави спойлери(за брони не съм чувал)

Vanko

Другия месец ще ти дам цена за готовата броня, просто момчето е извън БГ в момента.

Ivcho-Ghia


V.Buzev

Разгледай този сайт. Мисля че ще останеш доволен от работата им.

Ivcho-Ghia

Благодаря колега,ще им звъня да видя събота и неделя дали работят,че само тогава почивам :(

Vanko

Когато имам резултат ще пиша за цената и дали изобщо ще станат нещата, декември месец ще е обаче.

Ivcho-Ghia

Оки :) Междувременно май ще продавам мондака,ама се чудя още между фокус 2001 - 2.0и 140к.с и мондео 2002 1.8и 125 к.с. Някой запознат ли е с детайлите и кое е по доброто като возия и ремонт?