Годишен технически преглед в София

Започната от Neli95, 20 Септември 2015 19:10:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Neli95

Преди малко ме спряха едни полицаи. Добре че видяха и ми казаха, изобщо не знаех, че прегледът на количката ми е до идната седмица.
Сега погледнах в интернет за цените на техническите прегледи и вървят масово около 50 лева! (bgm)

Знаете ли къде в София е най-изгодно да се минава на преглед? Имам предвид къде е най-ниската цена за ГТП? Струват ми се страшно много тези 50 лв. :-X


Vanko

Около 40 лв прегледа масово, мисля че някъде се намира и за 35, но не съм мяркал скоро такава цена. В кой район на София се търси пункт?

Neli95

Аз съм в Студентски Град но ако имаш точен адрес да го видя къде се намира е без значение много-много. Е не ме пращай на 20км де  (bye) :P

topgancho

В кв."Левски" до магазина на СУЗУКИ бул."Вл.Вазов" е 36лв.
В. Георгиев

Neli95


opex

В Борово до нас беше 35, но ще проверя, че и аз трябва да минавам октомври.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

solo5

Здравейте!
Къде е най-изгодно да се направи технически преглед?
Интересува ме за района на Бургас, но темата може да стане информативна

P.S. Видях оферта на Уникар през интернет с 50% отстъпка, но май не ми се занимава с онлайн плащания

Mondeicho

Това е най-евтиния вариант. В София от 4 г. си взимам ваучер с намаление на различни пунктове и досега не съм имал проблеми, не са се заяждали за нещо.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Bivola

Добре де, 25 лв е прегледа. Колко по-евтино да е?

Mondeicho

С ваучера е толкова, иначе в столицата под 37-8 лв трудно, масово е над 40. Кажи къде ходиш за 25 без познати и всеки ще мине на тази цена да ходим там?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


Bivola

Константин Преславски 3 е адреса. Преди карах бензин/газ и ми взимаха 40лв. Последните две години с дизелчетата минавам там за 25лв.

sstefan

Цитат на: Bivola в 05 Октомври 2016 19:02:07
Добре де, 25 лв е прегледа. Колко по-евтино да е?
18 лв е прегледа при нас във фирмата,само за служители. Чат-пат и някой приятел намаже. Не го казвам за да дразня.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mondeicho

Това имах предвид, че е безмислено да се споменават места, където външни хора не могат да минават...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Dmitarcho

КАто си правите граждански .. няма ли безплатен преглед ? Аз не помня от кога не съм си плащал за преглед - освен стикерите, които са 2-3-4 лв.
Ръца Пръца

Pyrhel

На каква цена правиш ГО, защото за 2000 кубика струва 138.86 лв без добавките за брокери и подобни?

Цитат на: Bivola в 05 Октомври 2016 20:37:57
Константин Преславски 3 е адреса. Преди карах бензин/газ и ми взимаха 40лв. Последните две години с дизелчетата минавам там за 25лв.
Гледам го на картата, в някакъв голям двор с табела газ станция ли се намира? Това е цена без ваучери?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Ръца Пръца

infomar

При СБА - сребърна карта, прегледа е безплатен и влиза в цената.

Alexi

безплатен преглед няма :) предимно си го плащаш по един или друг начин ,ако е към гражданската то тя е на завишена цена

Bivola

Цитат на: Pyrhel в 05 Октомври 2016 22:18:06
На каква цена правиш ГО, защото за 2000 кубика струва 138.86 лв без добавките за брокери и подобни?
Гледам го на картата, в някакъв голям двор с табела газ станция ли се намира? Това е цена без ваучери?

Да, там се намира. Ноември пак трябва да минавам и ще споделя колко са ми взели за Фиестата.

solo5

Взех си ваучер за 23,50лв и всичко мина гладко.
Дадох си номера догодина да ми изпратят SMS, като дойде време
Преди няколко години и аз имах гражданска към СБА и за 8лв минавах техническия,
но повече такава опашка няма чакам, а и отношението не е на ниво


Pyrhel

В неделя ми изтичаше прегледа и реших събота да мина, засилих към новия автоцентър "Астреко" (Челопешко шосе 40). Имат промо до края на януари - 26 лв за леки коли. Събота имаше конуси на входа, но не и жив човек... :-[ На връщане минах през Бенковски за 36.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.