Изработка на добавки или цели предна и задна брони

Започната от Ivcho-Ghia, 21 Ноември 2015 11:27:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Ivcho-Ghia

Здравейте.Някой ноже ли да ме насочи къде в България могат да ми направят предна и задна броня за мондео мк2 или поне добавки.Аз се пробвах ама не ми се отдава нещо а и нямам подходящо място за изпълнение :D Благодаря предварително
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритник в задника...


Vanko

Ако си в София мога да ти дам броните за да си отлееш калъпите, после вече по тях ти ги правят нови, но може да ти излезе 500+ лв.

Ivcho-Ghia

Как се прави отливка? Аз от пяна направих допълнение към задна броня ама със тези смоли не можем да се разберем нещо   :D и сега както е хладно хептен ни се разминават вижданията,аз едно го мисля то друго става  :D а пък никъде не намирам човек който прави за форд,в чужбина искат да им се прати половината пари ама как да знам истински ли са какви са
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритник в задника...

zliqiliq

Мога да ти дам gsm  на Казанлъшки майстор който прави спойлери(за брони не съм чувал)

Vanko

Другия месец ще ти дам цена за готовата броня, просто момчето е извън БГ в момента.

Ivcho-Ghia

Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритник в задника...

V.Buzev

Разгледай този сайт. Мисля че ще останеш доволен от работата им.

Ivcho-Ghia

Благодаря колега,ще им звъня да видя събота и неделя дали работят,че само тогава почивам :(
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритник в задника...

Vanko

Когато имам резултат ще пиша за цената и дали изобщо ще станат нещата, декември месец ще е обаче.

Ivcho-Ghia

Оки :) Междувременно май ще продавам мондака,ама се чудя още между фокус 2001 - 2.0и 140к.с и мондео 2002 1.8и 125 к.с. Някой запознат ли е с детайлите и кое е по доброто като возия и ремонт?
Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритник в задника...