Пластмаса под задна броня

Започната от vesso90, 25 Януари 2016 17:28:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vesso90

Здравейте,искам да попитам какви са щифтовете,на които се държи пластмасата под задната броня на хеч?Става въпрос за една пластмаса,която не знам как се е откачила,предполагам от снега и студа,точно зад задна дясна гума под бронята.Не можах добре да легна под колата в тоя студ,че няма и къде за да видя точно на какво се държи.Сториха ми се някакви щифтове.Сега не знам от къде да ги търся.Имате ли някакви идеи какво да направя по въпроса?Благодаря.


Pyrhel

До колкото помня са пластмасови щифтове, които влизат в правоъгълни отвори на бронята, много келево измислено... Щифтовете излизат от пластмасата направо, не са нещо допълнително, което се монтира. Ако се скъсат/счупят - .!.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

vesso90

Да,стърчат едни неща от бронята отдолу,и аз не можах да видях добре.Обаче,както казва,счупят ли се явно..ядем пишката и забравяме за тая пластмаса,а като гледам май пази от кал и лайна,които се набиват в бронята отдолу.Ще е добре да се оправи това..май ще го побългарявам със нещо.Не знам от де да ги търся тия щипки или там каквото е.Супер смотана работа,голяма инженерна мисъл е играла,честно.

momo76

Тази пластмаса е хваната за дъното на багажника. На дъното стърчат едни пишки и за тях е хваната пластмасата с едни особени гайки. Най вероятно от там се е откачила.

vesso90

Да,точно така е.Някой има ли представа какви са тия гайки?Питах в един магазин,нищо не можаха да ми кажат.Нещо трудно достижимо ще е ми се струва.  :D

Pyrhel

Ааа, ти за там ли говориш, гайка + шайба в едно е. То не е гайка, а ламарина, пресована във формата на гайка 10мм.
Разбрах, че питаш отстрани при гумите как е захваната за бронята :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

emkata

   Провери за крепежи в БИМ БГ.

vesso90

Благодаря,разгледах бим-а.Мисля че намерих подобно,само че е пластмасово,но не ме бърка честно.Мерси много! :)

Mondeicho

Пластмасови ще ти свършат работа- тъкмо няма да ръждясват.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

CHEFOBG

Спокойно може и с капачка от бутилка


Mondeicho

От тези за бирата с лесното отваряне да може лесно да се разглобяват (rofl)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.