Малък проблем с Форд-чето

Започната от Чочо Балчик, 22 Ноември 2015 18:05:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Чочо Балчик

 (ford)  Да споделя . При 1900, до 2100-2200 оборота , има едно прекъсване на двигателя , все едно не му достига гориво или въздух. След известно време проблема изчезва и всичко е нормално.Преди дни са сменени всички консумативи , но проблема си остава . Какво всъщност се случва ? Някой може ли да помегне със съвет и информация ?Предстоят ми доста километри и ми се ще да съм спокоен .Благодаря предварително на всеки , който ще се отзове с идея !  8)


mitkovimpela

Цитат на: Чочо Балчик в 22 Ноември 2015 18:05:18
(ford)  Да споделя . При 1900, до 2100-2200 оборота , има едно прекъсване на двигателя , все едно не му достига гориво или въздух. След известно време проблема изчезва и всичко е нормално.Преди дни са сменени всички консумативи , но проблема си остава . Какво всъщност се случва ? Някой може ли да помегне със съвет и информация ?Предстоят ми доста километри и ми се ще да съм спокоен .Благодаря предварително на всеки , който ще се отзове с идея !  8)
Здравей колега имах същия проблем моят е 1.8 тдци маркуча за турбото след въздушния филтър и МАФ сензора се беше скъсал освен това гореше много след смяната му всичко се оправи провери си всички маркучи дали са здрави кулера или отиди на диагностика ако всичко е наред , успех.

josevega

Проверка на обратната нафта на дюзите.Вероятно някоя дюза не работи