това ли е моята кола

Започната от panaotis_76, 10 Септември 2012 18:39:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

panaotis_76

Благодаряти ти много колега!!! ;)


panaotis_76

Здравеите колеги,предстои ми смяна на саединител,някои знае ли дияметара на диска,и ако някои , знае от някаде да го пора4ам по евтино,предварително ви благодаря

Pyrhel

Поръчвай от UK-ско, по модела на колата и по VIN-а ще ти дадат твоя :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

panaotis_76

колега мойе ли малко по то4на информация това не ми говори ни6то,благодаря ти.

Bobi


hotblooded


panaotis_76

Здравеите колеги,някои да знае,каде то4но се намира номера на двигатела,предварително ви благодаря

Alexi

за поръчка на части се ползва VIN- номера ,който може да се вземе от няколко места едното е под предното стъкло

panaotis_76

искам да пора4ам саединител,от мистер ауто,там ми искат номер на двигател незнам,този номер на прозореца дали 6те свар6и работа,но след като казвате 4е става,6те пробвам,все пак,благодаря.

panaotis_76

Здравеите колеги,имам следния проблем,не ми свети лампи4ката за отворена врата,какав ли мойе да е проблема,предварително,ви благодаря. :o


Alexi

дали не е изгоряла ,от това трябва да почнеш

tropper

Много малко вероятно да изгори, защото е светодиод, а не жична крушка.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

panaotis_76

Сигорен сам 4е кру6ката не е изгоряла,от какво ли мойе да е.

panaotis_76

Здравеите,колеги,имам следния,проблем;Нормално ли е маслото на хидравликата,да е 4ерно това ме притеснява много,предварително ви благодаря.

Alexi

не ,обикновено е червено .. смени го ако пак почернее е "тръгнала" помпата на хидравликата ( тя обикновено е ламелна като ламелите са графитени и те оцветяват маслото като се поизносят )

panaotis_76

Благодаря колега,утре 6те сменя маслото,надявам се да си остане 4ервено,но малко  ме самнява.

panaotis_76

Здравейте,колеги мойе ли някои да ми кайе каква е кру6ката на далгите светлини,мисля 4е  е Н1 оба4е не сам сигорен.

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

panaotis_76

Така и не разбрах,от тоя саит,каква е кру6ката на далгите.

Bobi

H1, ако колата ти не е с лупи.


tropper

Малко е късно сигурно, ама за да си остане за историята - и при лупи с ксенон на късите, дългата на рефлектор също е H1.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/